Napsali o zahradním nábytku PROWOOD

Napsali nám naši zákazníci o zahradním nábytku PROWOODNaši zákazníci nám napsali své názory a připomínky:

Vážíme si názorů našich klientů a chtěli bychom poděkovat za jejich důvěru a doporučení. Díky Vaším názorům můžeme naši nabídku služeb zlepšovat a sami sebe zdokonalovat.

Věříme, že i nadále budete spokojeni a budete si s naším nábytkem užívat na Vaší zahradě nebo terase.

 

Kvalitní zahradní nábytek za rozumnou cenu

Pořádal jsem oslavu na terase a neustále jsem se potýkal s nekvalitním zahradním nábytkem z plastu nebo zbytečně podřenou dřevěnou terasu od kovových zahradních židlí. Můj známý mi doporučil zahradní nábytek od společnosti Prokom. Můj první dojem byl sice záporný, ale to se změnilo. Kvalitní zahradní nábytek patří na mou terasu a doporučuji tento nábytek každému. Díky moc :-)

Jiří W.

Objednávka zahradní sestavy

Objednali jsme si zahradní sestavu L1 na Vašem e-shopu. Se zahradním nábytkem jsem naprosto spokojena. Jeho montáž je jednoduchá a rychlá. Mohu jen doporučit

Veronika K. 

První objednávka zahradního nábytku

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, zahradní nábytek dorazil v pořádku a rychle. Příjemné jsou i přijatelné ceny. Doporučuji všem tento obchod.

 Michal H.

Dodání zahradního nábytku zdarma!

S manželkou jsme hledali zahradní nábytek z masívu a nedalo se přehlédnout společnost Prokom. Zaujala nás doprava zdarma a tak jsme si objednali na naší malou zahrádku malý zahradní set a jsme naprosto spokojeni. Zahradní nábytek nám přivezli v pořádku a včas. Děkujeme

 Jaroslav H.

Kvalitní malý zahradní set

Byl to náš první nákup zahradního nábytku. Vše proběhlo tak jak má, zahradní nábytek dorazil v požadované kvalitě. Nyní si užíváme zahradní nábytek při slunečném počasí. Zaujala mne i doprava zdarma :)

 Jana R.

Terasový zahradní nábytek

Vhodný zahradní nábytek pro mou terasu bylo těžké vybrat. Chtěl jsem se vyhnout zahradnímu nábytku z plastu, nebo dřevotřísky. Společnost Prokom vyrábí kvalitní zahradní nábytek z masívního materiálu a to je to pravé co jsem hledal. Luxusní ceny a rychlé dodání.

 Josef M.

Pohodlný nákup nábytku na zahradu

Je dobré v klidu doma si vybírat své věci, ušetří to čas i peníze. Tahle zkušenost nakupování zahradního nábytku na mou se mi líbí. Své zkušenosti s nákupy zatím moc nemám, stránky pro nákup zahradního nábytku mi doporučil syn.

 Jaroslav K.

Nábytek na balkón

Neustále jsem se potýkala s rozviklanou židličkou, prasklým stolem aj. Potřebovala jsem něco co vydrží. Moje známá mi doporučila stránky Prokomu. Říkala jsem si, že se asi spletla, když jsem viděla zahradní nábytek apod. Ovšem zahradní židle a stoly se rozměrově vejdou i na balkón a jsem spokojena. Jde vidět opravdová kvalita.

 Kamila S.

Zahradní nábytek z masivního materiálu

Člověk často kouká na cenu. Ovšem cena je dělaná na úkor kvality. Když jsem kupoval na zahradu zahradní nábytek z dřevotřísky nebo plastu, tak vydržel maximálně dvě sezóny. Po nákupu zahradního nábytku od společnosti Prokom jsem spokojený. Člověk pozná pravou kvalitu masivního materiálu, když ho sem tam natře a má vystaráno.

 Rostislav B.

Doprava zdarma

Mnoho společností nabízí dopravu zdarma nad nějakou útratu. Zahradní nábytek jsem si objednala právě u Prokomu, jelikož zahradní nábytek a další věci dopraví domů a zadarmo. Tuto službu by měl každý zákazník ocenit.

 Anička D.

Odolný zahradní nábytek

Hledal jsem kvalitu za rozumnou cenu. Vyzkoušel jsem spousty druhů materiálu ze kterých se vyrábí zahradní nábytek a potýkal jsem se s praskáním nábytku nebo s rezivěním. Rozhodl jsem se investovat a koupil jsem si zahradní nábytek z materiálu thermowood. O thermowood jsem se dočetl na internetu samou chválu a také je tento materiál certifikovaný. Vzbudil ve mne důvěru a již dva roky si tento velmi odolný zahradní nábytek užívám. Nepraská, neviklá se a jeho údržba je naprosto jednoduchá.

 Petr K.

Špatná objednávka nábytku

Koupila jsem si zahradní nábytek na svou malou zahradu kde nejsem zas tak často. Díky odolnosti nábytku se nemusí strachovat když zaprší apod. Když mi zahradní nábytek dovezli, tak jsem zjistila, že jsem dostala jiný set. Ovšem komunikace při reklamaci byla rychlá a v poklidu. Firma přiznala chybu a do dvou dnů mi byl dovezen zahradní set, který jsem si objednala.

 Žaneta M.

Zahradní nábytek levně, solidně, rychle a ochotně

Jak jsem již popsal levně, solidně, rychle, ochotně... jasně šlo jen o jeden zahradní set do pergoly, ale tím jak mi vyšli vstříct mi moc pomohli a příjemné jednání opravdu oceňuji,protože ne všude je to zvykem. Obchod doporučuji.

 Marian L.

Doporučuji zahradní sestavy na terasu

Můj problém byl jasný... kovový nábytek na terasu nepatří. Poškrábané dlaždice. Nekvalitní zahradní židle ze dřeva taky, rozštěpy na konci nohou. Zahradní nábytek z masivního materiálu? Žádný problém. Děkuji tímto za spolehlivost a neklamavou reklamu. Ostatním doporučuji.

 Marek Z.

Zahradní židle a lavice

Hledal jsem na zahradu nábytek, který něco vydrží. Většina zahradního nábytku co jsem nakoupil podlehla hnilobě. Dal jsem na doporučení kamaráda a zakoupil na Vašem e-shopu zahradní židle a lavice na zkoušku. Po roce jste získali mou důvěru a kopil jsem si potřebný počet zahradních židlí a lavic. Rozhodně doporučuji.

 Vladimír H.

Luxusní zahradní lavice na můj barák

Nikdy moc nechválím, ale dva roky mám dřevěnou zahradní lavici od společnosti Prokom. Minimální údržba materiálů, vysoká kvalita a odolnost. Neschovávám to při dešti apod. Za tu cenu opravdu dobrá kvalita.

 Patrik A.

Rekonstrukce terasy a pořízení nového terasového nábytku

Asi před rokem jsme se dali do rekonstrukce naší restaurace a potřebovali jsme terasový nábytek, který vydrží. Po tom roce na terasovém nábytku nenacházíme žádné vady či známky popraskání aj. vady, které jsem nacházel u předešlého nábytku. Jsem rád, že se mi tato investice díky dlouhodobosti a trvanlivosti terasového nábytku časem vrátí.

 Lubomír L.

Odolnost zahradního stolu vůči dešti

Na zahradu jezdíme přes sezónu jednou za týden. Mám malou zahradu a vždy jsem musela sklízet nábytek do chatky. Moje kamarádka mi řekla ať zkusím zahradní nábytek od Vás. Počáteční investice je sice větší než pořizovací cena od konkurence, ale díky odolnosti materiálu, který nabízíte jsem naprosto spokojena. Stůl je na mé zahradě po celou sezónu a nejeví žádné známky opotřebení. Děkuji moc a doporučuji ostatním.

 Věrka P.

Zahradní nábytek do deště

Nebavilo mne neustále stěhovat dřevěný zahradní nábytek pod střechu a zpět na zahradu když začalo pršet. Bál jsem že zahradní nábytek nasaje vodu a bude praskat. Pořídil jsem si zahradní nábytek z masivního materiálu, který je vůči těmto vlivům odolný a sací schopnost vody je menší. Jsem naprosto spokojen.

 Tomáš R.

Rozšíření sortimentu zahradního nábytku

Díky dlouho trvající nabídce stejného sortimentu jsem si mohla rozšířit svůj zahradní set a nemusím se trápit jeho vzhledem. Objednala jsem si zahradní židle a musím říct, že jsem nepoznala rozdíl mezi starým a novým :-). Když se o zahradní nábytek staráte tak, jak je doporučené výrobcem, tak rozhodně vydrží mnoho let.

 Patricie H.

Rekonstrukce terasy a nový zahradní nábytek

Stavěl jsem terasu u svého domu a veškerý potřebný materiál jsem našel na e-shopu společnosti. Tím že mi veškeré zboží dodali zdarma a včas, tak si získali mou důvěru. Objednal jsem si terasový nábytek právě u nich, jelikož jsem spokojen jak s kvalitou materiálu, tak bezproblémovým dovozem zdarma.

 Michael S.

Konečně kvalitní nábytek pro mou zahradu

Jestli jste otroci neustálé výměny zahradního nábytku, tak mohu doporučit zahradní nábytek právě od Prokomu. Zahradní nábytek jsem si pořídila před třemi lety a nyní jsem ho rozšířila o lavici. Jsem naprosto spokojená s kvalitou materiálu.

 Barbora L.

Rozhodl jsem se pro zahradní nábytek z masívu

Přítelkyně našla Váš e-shop a já si vše podrobně pročetl. Objednal jsem si zahradní sestavu na naší terasu. Zaujal mne dovoz zdarma a rychlost realizace objednávky. Jednoduchá montáž zahradní sestavy a nyní si jen užíváme slunečné dny. Děkuji moc jsem naprosto spokojen.

 Lukáš P.

Zahradní nábytek vhodný i pro kamenné terasy

Pořídila jsem si zahradní nábytek od Vás jelikož mi jej doporučila má kamarádka. Zahradní nábytek používám na kamenné terase a jsem naprosto spokojena. Žádné štěpení nohou u zahradních židlí a téměř žádná nutná údržba.

 Hana B.

Pořídil jsem si židle na svou zahradu

Mám zahradu na které rád griluji, pořádám oslavy apod. Potřeboval jsem odolné zahradní židle z kvalitního materiálu a nejlépe dřevěné, které není třeba rychle uklízet při dešti a jsou odolné vůči plísním a škůdcům. Objednal jsem si zahradní židle právě u Vás a jsem naprosto spokojený. Podání informací a technické dokumentace k zahradním židlím oceňuji. Zároveň děkuji za doporučení pro údržbu a ošetření.

 Miloš K.

Pořízení zahradního nábytku

S nábytkem jsem spokojená, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Židle jsou pohodlné. Doporučuji je to pěkný set na zahradu.

 Jitka P.

Snadná údržba a kvalitní provedení zahradního nábytku

Koupila jsem zahradní set L3 a jsem velmi spokojena je to kvalitní zahradní nábytek za dobrou cenu mohu jen doporučit.

 Ludmila V.

Zahradní sestavy pro mou restauraci

Naprostá spokojenost při výběru sortimentu ze zahradních setů a jednotlivých produktů. Dřevěný nábytek používám v naší restauraci jak na betonové terase tak dřevěné zahrádce. Minimální údržba a dlouhá životnost je předností.

Štefan Z.