Dřevěný zahradní nábytek z masivního materiálu ThermoWood

set-s3-v-dreveny-zahradni-nabytek-prowoodZahradní nábytek PROWOOD vyrábíme z unikátního masívu ThermoWood, neboť je naprosto výjimečný. Jedná se o kombinaci tuhé finské borovice s ojedinělou technologií tepelné úpravy.

Při výrobě zahradního nábytku se tepelně upravené dřevo ThermoWood zpracovává pouze za pomoci tepla a páry.

Teplotní a vlhkostní úpravou změní materiál ThermoWood svoji vnitřní strukturu. Zahradní nábytek tím získá nové fyzikální a mechanické vlastnosti.

 

Zahradní sety z kvalitního materiálu ThermoWoodVenkovní zahradní nábytek z kvalitního a odolného materiálu ThermoWoodnižší absorpce vlhkosti až o 50%

Zahradní nábytek vhodný do každé zahrady nebo na terasuvysoká odolnost materiálu vůči přírodním vlivům

Odolný a kvalitní materiál pro výrobu zahradního nábytkudlouhá životnost materiálu - minimálně 30 let

Zahradní nábytek - sety, stoly, židle, lehátka a křeslaodolnost vůči škůdcům a plísním

Nábytek na zahradu z vysoce odolného materiálumateriál je optimální pro exteriérové použití

 

Při navrhování a zrodu dřevěného zahradního nábytku PROWOOD jsme vsadili na použití materiálu dostatečné dimenze i vzhledem k předpokladu vysoké životnosti a kvality vstupního materiálu. Naším cílem není vyrábět zahradní nábytek s velmi omezenou životností za velmi lákavou cenu, ale naopak jsme se snažili podniknout mnoho kroků pro to, abychom Vám dokázali nabídnout za obdobnou cenu zahradní nábytek mnohem vyšší a nesrovnatelné kvality, a tím Vás plně uspokojili na velmi dlouhou dobu a Vaši prvotní investici Vám tímto beze zbytku vrátili.

 

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD vysoká kvalita
                                             za skvělou cenu pro Vaši radost a spokojenost.

 

Zahradní nábytek PROWOOD je naprosto ekologický a nezanechává žádné negativní dopady na životní prostředí. Jednotlivé produkty jsou dodávány v krabicích v rozloženém a povrchově neošetřeném stavu. Součástí balení je montážní návod a komponenty ke složení produktu.

Zahradní nábytek PROWOOD z materiálu THERMOWOOD Zahradní nábytek PROWOOD z materiálu THERMOWOOD Zahradní nábytek PROWOOD z materiálu THERMOWOOD

Díky změnám svých vlastností a vnitřní struktury má masivní materiál ThermoWood minimálně 30tiletou životnost při přímém použití v exteriéru, a to i bez povrchového ošetření.


Zahradní nábytek PROWOOD z materiálu THERMOWOOD Více informací o materiálu ThermoWood

Zahradní nábytek PROWOOD z materiálu THERMOWOODKatalog tepelně upraveného dřeva ThermoWood